Już wkrótce w tym miejscu będziesz mógł
zamówić online instalację fotowoltaiczną
dla Twojego domu i biznesu
od 129 zł miesięcznie.

Nasz serwis sam podpowie jakiej wielkości zestaw PV będzie najodpowiedniejszy dla lokalizacji Twojej nieruchomości
i wysokości płaconych rachunków za energię oraz zaproponuje najkorzystniejsze finansowanie inwestycji.

ZAMÓW ONLINE

“Naszym celem, długofalowo, nie jest sprzedaż prądu, tylko spowodowanie, aby każdy z naszych Użytkowników został samowystarczalną wyspą energetyczną, niezależną od zewnętrznych sieci i dostawców.”

Zostań właścicielem własnej elektrowni słonecznej!

smartsolar.pl to serwis internetowy, w którym rozpoczyna się Twoja droga do energetycznej niepodległości!

Posiadanie własnej elektrowni pozwala na niezależność względem firm energetycznych, które mogą podwyższać stawki lub mieć problemy z linią energetyczną. Samo produkowanie własnego prądu pozwala na znaczne oszczędności na rachunkach za energię. Korzystając z energii słonecznej można być pewnym, że jej cena nie wzrośnie, co prawdopodobnie nastąpi w przypadku źródeł konwencjnalnych. Zużywanie energii słonecznej przyczynia się do ochrony środowiska, ponieważ instalacja fotowoltaiczna w żaden sposób go nie zanieczyszcza. Budynki wykorzystujące nowoczesne technologie stają się energooszczędne, co znacznie podwyższa ich wartość. Możliwość odbioru nadwyżek energii przekazanej do sieci pozwala na dodatkowe oszczędności w momencie, kiedy instalacja jej nie produkuje.

ZAMÓW ONLINE

Rozpocznij swoją drogę do energetycznej niezależności!

O nas.

Na rynku energii elektrycznej działamy pod różnymi markami od 2010 roku. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy oferować naszym Klientom kompleksową obsługę sprzedaży energii elektrycznej w połączeniu z doradztwem w zakresie optymalizacji zużycia i minimalizacji kosztów związanych z jej dostawami. Od teraz wspomagamy naszych Klientów na drodze do uzyskania energetycznej niepodległości!

“Naszym celem, długofalowo, nie jest sprzedaż prądu, tylko spowodowanie, aby każdy z naszych Użytkowników został samowystarczalną wyspą energetyczną, niezależną od zewnętrznych sieci i dostawców.”

“Naszym celem, długofalowo, nie jest sprzedaż prądu, tylko spowodowanie, aby każdy z naszych Użytkowników został samowystarczalną wyspą energetyczną, niezależną od zewnętrznych sieci i dostawców.”

Sprawdź, jak zamierzamy to zrobić tutaj.

ZAMÓW ONLINE

Sprawdź naszą wyjątkową ofertę i wybierz odpowiedni pakiet do swoich potrzeb!

Dlaczego oferta smartsolar jest wyjątkowa?

Proste finansowanie

Mamy najprostsze zasady finansowania paneli fotowoltaicznych w Polsce! Wybierasz odpowiedni pakiet do swoich potrzeb i po prostu składasz zamówienie. Jak w sklepie internetowym!

Gwarancja ceny

Raz określone zasady naszej współpracy nie podlegają zmianom w trakcie kontraktu. To na co się umawiamy na początku obowiązuje do końca!

Gwarancja produkcji

Specjalna oferta dodatkowa dla naszych Klientów, w której ubezpieczyciel zwraca różnicę pomiędzy faktyczną produkcją, a produkcją planowaną, jeżeli zamówione panele wyprodukują mniej niż 90% zaplanowanej produkcji.

Gwarancja na panele

Wszystkie sprzedawane przez nas panele posiadają minimum dziesięcioletnią gwarancję producenta na produkt oraz dwudziestopięcioletnią gwarancję na wydajność produkcji.

Ubezpieczenie

Dodatkowe ubezpieczenie obejmuje zdarzenia losowe, w tym zniszczenie, uszkodzenie, dewastację i kradzież. Ubezpieczenie może zostać rozszerzone do 15 lat.

Monitoring

Wybrane zestawy, sprzedawane przez nas, wyposażone są w moduł monitoringu produkcji energii. Na życzenie Klienta instalujemy również niezależny moduł monitoringu zużycia energii.

Obniżenie rachunków

Posiadając własną elektrownię słoneczną produkujesz prąd, za który nie musisz płacić sprzedawcy!

Odbieranie energii

Jeśli jesteś Klientem Indywidualnym, wszystkie nadwyżki wyprodukowanej energii możesz oddać do sieci, a następnie jej 80% odebrać wtedy, gdy jej nie produkujesz!

Energetyczna Niepodległość

Własna elektrownia słoneczna to pierwszy krok do energetycznej niezależności. Bądź Energetycznie Niepodległy!

Zabezpieczenie się przed wzrostem cen prądu

Uruchamiając własną elektrownię słoneczną uniezależniasz się od podwyżek cen energii.

Jakość urządzeń

Korzystamy tylko z urządzeń uznanych i sprawdzonych producentów. Potwierdzeniem jakości jest długi okres gwarancji oraz ubezpieczenie w cenie zestawu.

Gwarancja

Wszystkie dostarczane przez nas urządzenia posiadają gwarancję producenta od dwóch do dwudziestu pięciu lat!

Oszczędność czasu

Wszystkie sprawy formalne oraz montaż instalacji są po naszej stronie.

Bogate doświadczenie

Potwierdzeniem naszego doświadczenia jest ilość wykonanych przez nas instalacji oraz zaufanie, jakim darzą nas nasi Klienci. A współpracę z każdym Klientem opieramy na prostych i uczciwych zasadach. Bez drobnych druczków. Bez ukrytych opłat. 

Profesjonalni monterzy urządzeń

Współpracujemy tylko z doświadczonymi firmami instalatorskimi, posiadającymi niezbędne uprawnienia do wykonania montażu instalacji.

ZAMÓW ONLINE

Wybierz odpowiedni zestaw i korzystaj z zabezpieczenia przed wzrostem cen prądu!

Jak zamówić?

01
 Krok
Wybierz odpowiedni pakiet.
02
 Krok
Podpisz umowę.
03
 Krok
Umów się na montaż.
04
 Krok
Rozpocznij produkcję energii!

Na każdym etapie zamówienia otrzymasz od nas szczegółowe instrukcje oraz informacje, co będzie się działo w kolejnym kroku. 

ZAMÓW ONLINE

Wszystkie sprawy formalne i montaż instalacji są po naszej stronie.

Monitoring produkcji energii.

Na rynku energii elektrycznej działamy pod różnymi markami od 2010 roku. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy oferować naszym Klientom kompleksową obsługę sprzedaży energii elektrycznej w połączeniu z doradztwem w zakresie optymalizacji zużycia i minimalizacji kosztów związanych z jej dostawami.

Dlaczego przesyłasz nam fakturę za energię?

1
2
3
4

Minimum formalności.

Przesyłając do nas fakturę nie musisz już wpisywać żadnych szczegółowych danych dotyczących Punktu Poboru Energii oraz licznika, które są konieczne do zgłoszenia instalacji fotowoltaicznej do właściwego Operatora Systemu Dystrybucyjnego.

Oszczędność czasu.

Wprowadzimy za Ciebie dane z faktury do systemu, a nasz Konsultant sprawdzi ich poprawność.

Zgłoszenie instalacji.

Na podstawie przesłanej faktury sporządzimy dokument formalnego zgłoszenia wraz z oznaczeniem wszystkich danych potrzebnych do rozliczeń, takich jak adres instalacji, numer licznika i numer Punktu Poboru Energii do którego przyłączona jest instalacja.

Rozpoczęcie produkcji energii.

W rezultacie będziesz mógł rozpocząć produkcję własnej energii elektrycznej!

Nasze urządzenia.

Panele

Sprzedawane przez nas panele fotowoltaiczne są testowane trzy razy surowiej, niż wymagania normy IEC! Posiadają gwarancję wydajności 25 lat.

Inwertery

Nasze inwertery posiadają standardową dziesięcioletnią gwarancję producenta i wykorzystywane są do budowy dużych farm fotowoltaicznych!

Monitoring

Każdy sprzedawany przez nas pakiet wyposażony jest w moduł monitoringu produkcji energii z dostępem przez apikację na telefonie lub internet.

Inne

Niebawem przedstawimy Ci zestaw  nowych usług usprawniających zarządzanie informacją o produkcji energii w domu i w firmie.

ZAMÓW ONLINE

I korzystaj z energii wyprodukowanej przez własną elektrownię słoneczną!

Market

Zestawy

Podstawowe narzędzie do zarządzania informacją o zużyciu energii, terminach płatności i zakończeniu kontraktów. 

Inwertery

 Nasz system sam przypilnuje, abyś otrzymał informację jak obniżyć wszelkie koszty nieuzasadnione, np. energii biernej.

Monitoring

Wkrótce na stronach energomat.pl będziesz mógł również obniżyć rachunki za gaz, zmieniając swojego  Sprzedawcę gazu.

Inne

Niebawem przedstawimy Ci zestaw  nowych usług usprawniających zarządzanie informacją o energii w domu i w firmie.

ZAMÓW ONLINE

I korzystaj z rozwiązań optymalizacji zużycia energii.

Wybierz swój pakiet.

Klienci

Na rynku energii elektrycznej działany pod różnymi markami od 2010 roku, a energomat.pl jest efektem naszych doświadczeń i odpowiedzią na rosnące potrzeby Klientów.
W tym czasie współpracowaliśmy z takimi firmami jak:

Wszystkie nazwy, fotografie, znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością energomat.pl, występujące na stronie internetowej energomat.pl należą do ich prawnych właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Moje korzyści z energomatu? Jeden rachunek za energię w roku gratis. Za kilka klików na nowej Umowie to bardzo dobry deal.

Marta, Warszawa [klient indywidualny]

Od samego początku jestem zadowolony z jakości obsługi energomat.pl. To jest zupełnie inna jakość niż to, do czego przyzwyczajeni są klienci dużych firm energetycznych. Jestem tak zadowolony, że o serwisie powiedziałem swojej córce i ona już też korzysta
z usług energomat.pl!

Marek, Sandomierz [właściciel piekarni]

Jestem użytkownikiem energomat.pl od początku beta testów. Najbardziej innowacyjna
i przyjaźnie nastawiona do klienta firma energetyczna, z jaką miałem do tej pory styczność!

Maciej, Warszawa [przedsiębiorca]

Naprawdę nie mogę się nachwalić energomat.pl! Oni dają książkowy przykład dużym firmom jak się świadczy klientom uczciwą i dobrą obsługę, co niestety jest rzadkie
w dzisiejszych czasach.

Jadwiga, Gdańsk [właścielka salonu spa]

Chłopaki dają radę! Bez ściemy i zadęcia.

Bartek, Warszawa [właściciel zakładu kamieniarskiego]

Jestem naprawdę zadowolony z ceny i obsługi, nawet przez tak egzotyczne dla mnie narzędzie jakim jest internet. Czy może być prosto i uczciwie? Może! Oby tak dalej.
Tak trzymać!

Piotr, Konin [klient indywidualny, jeden z pierwszych beta testerów!]

energomat.pl jest prosty w obsłudze. Do zmiany sprzedawcy potrzebujesz tylko skan faktury i parę kliknięć. Reszta “robi się sama”. Proste jest dobre!

Andrzej, Legnica [przedsiębiorca]

Co tu powiedzieć? Skan faktury, parę kliknięć w internecie i w kieszeni zostaje 800 zł. No i mam weekend z żoną na Kaszubach!

Mietek, Koszalin [prowadzi specjalistyczny zakład usługowy]

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą z doświadczeń naszych Użytkowników z przeprowadzonych alpha i beta testów energomat.pl 
Dołącz do grona zadowolonych Użytkowników energomat.pl i zarejestruj się w serwisie i podziel się z nami swoją opinią. 
Dokładamy wszelkich starań, aby energomat.pl spełniał potrzeby naszych Użytkowników w zakresie najlepszych cen i usług usprawniających zarządzania informacją oraz rozwiązań obniżających koszty energii w domu i w firmie.

Zapraszamy do współpracy:

Spółki obrotowe

Małe i duże firmy obrotowe z całego kraju, od teraz chcące sprzedawać rozwiązania PV teraz także przez smartsolar.pl

Politechniki i Uniwersytety

Uczelnie i studentów pragnących zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności, a swoje pomysły wdrażać w formie komercyjnych rozwiązań.

Firmy Telemarketingowe

.... którym możemy zaproponować długoterminową współpracę oraz duże wsparcie techniczne: w tym narzędzia do generowania leadów i ich obsługi

Firmy Sprzedaży Bezpośredniej

... którym dajemy możliwość nawiązania długoterminowej współpracy, gwarantującej atrakcyjne wyniki finansowe przy jednoczesnym braku kosztów jej rozpoczęcia.

Specjalistyczne Firmy Technologiczne

... których działalność koncentruje się w następujących obszarach: wymiana układów pomiarowych; kompensacja mocy biernej; monitoring zużycia i jakości energii elektrycznej, automatyki przemysłowej i innych.

Programistów i Developerów Aplikacji

Specjalistów zainteresowanych tworzeniem usług i aplikacji dla rynku energetycznego, ze szczególnym uwzględnieniem budowy specjalistycznych algorytmów i rozwiązań, BI, aplikacji mobilnych i innych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Partnerzy.

Mecenat

W ramach naszej pasji zrobiliśmy ze strony głównej energomat.pl galerię sztuki dla młodych artystów. Od teraz będziemy zaskakiwać Cię pracami najzdolniejszych młodych polskich malarzy i fotografików.

Jeśli chcesz wesprzeć polską sztukę kliknij w nazwisko autora i przejdź do galerii. Jeśli jesteś artystą malarzem, fotografikiem lub prowadzisz galerię sztuki i chciałbyś nawiązać z nami współpracę ...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Milczenie roślin
Natalia Pastuszenko

Kontakt:

smartsolar.pl Sp. z o.o.

smartsolar.pl
Plac Konesera 8
03-736 Warszawa

NIP: 5213554021
KRS: 0000347509

E-mail

biuro@smartsolar.pl

Infolinia

+48 22 3000 880

Należymy do Programu:

Dziękujemy! Twoja wiadomość została przesłana

Wystąpił błąd w wysyłaniu wiadomości

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, lata 2007 – 2013 Działanie 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B Program Operacyjny - Innowacyjna Gospodarka”. Wniosek o dofinansowanie nr: WND-POIG.08.02.00-14-342/14. Projekt: „Wdrożenie systemu B2B, w celu integracji procesów biznesowych pomiędzy firmą TXM Sp. z o.o. i jej kontrahentami”
Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość.

Umów się na rozmowę

Dziękujemy! Wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz Konsultant.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości

Nasz adres

Napisz do nas